Smulkaus, vidutinio verslo ir asmeninių tinklapių portalas
   MEDITACIJA
   ASMENINIS SIMBOLIS
   DIEVIŠKASIS SIMBOLIS
   KŪRYBA
   RAŠYKIT
   REKLAMA
   Administracija
  DIEVIŠKASIS SIMBOLIS


  • Simbolis, apie kurį reikia žinoti, tai Jūsų Dieviškasis simbolis, kuris yra Jūsų papildoma apsauga, kadangi atstovauja asmeninį ryšį su Centriniu Visatos Tašku, Dievu, Absoliutu, Kūrėju, Būtimi – galite tai vadinti kaip tik norite. Simbolis gali būti vienodas daugeliui individų, priklausančių tam pačiam evoliuciniam srautui arba impulsui, iš kurio jie yra kilę.
  • Susipažinę su savo Asmeniniu simboliu, atsipalaiduokite ir vizualizuokite Jį kaip galima intensyviau. Simbolį savo vaizduotėje padidinkite tiek, kad galėtumėte jame atsisėsti. Atsisėskite taip, kad būtumėte tikras, jog nenukrisite. Po to sukite simbolį pagal laikrodžio rodyklę, - iš pradžių lėtai, po to vis greičiau ir greičiau. Užverkite savo mąstymo akį, kad nejaustumėte pykinimo, ar nepradėtų suktis galva. Kurį laiką Jūs suksitės, po to sustosite ir nusileisite kažkur Išoriniame laike. Įdėmiai apsižvalgykite. Pirmą, ką pamatysite, bus Archetipas, kuris Jums tinka; jis jus pasveikins arba duos kokį tai ženklą.
  • Pavyzdžiui, Jūs galite pasijusti esąs vešlioj lankoj, kur moteris žydra suknia su gėlių vainiku ant galvos, prieis ir Jus pasveikins. Ji gali uždėti savo gėlių vainiką Jums ant galvos, - tas vainikas ir bus Jūsų Dieviškasis simbolis.
  • Ką Jūs bepamatytumėt, tai bus Jūsų esybės antrosios, poliarinės pusės dvasinė pora.
  • Jūs esate šios svetainės lankytojas.